Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Re: 2013m. Balandžio 9d. K.Transporto direktoriaus debatai [ Whistle_Snaiper ]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
49 atsakymai į šią temą

#1
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n
Debatuose balsuoti gali tik tą teisę turintys asmenys ( mąstantys, direktoriai, garbės direktoriai, glob.moderaroriai, "Geriausi metų direktoriai ). Visi kiti už bereikšmius komentarus temoje bus baudžiami. Jeigu savo balsą labai nori atiduoti ir eiliniai piliečiai, jų nuomonė turi būti labai išsamiai argumentuota. Kitokiu atveju komentaras bus trinamas, o jo autorius - baudžiamas.

 

Etapo dalyviai
Paulius_Juciunas
Whistle_Snaiper
Eli_Speho


Klausimai, užduoti kandidatams
1. Kuo, tavo manymu, turėtų pasižymėti krovinių transporto direktorius ? Kokios jo charakterio savybės tampa esminėmis ?
2. Kuo krovinių transporto darbui svarbūs naudingumo balai ? Ar jie turėtų daryti įtakos darbuotojo algai ?
3. Kaip stengtumeis išspręsti darbuotojų neaktyvumo / krovinių nevežiojimo problemą ? Kokių priemonių esi pasiryžęs imtis, kad ši problema dingtų arba toliau neprogresuotų ?
4. Kokius atnaujinimus rekomenduotum įdėti į šį darbą ? Kokiais būdais galima būtų pakelti šio darbo koeficientą / praskaidrinti rutiną ?
5. Kaip vertini debatų sistemą ? Kokių minusų / pliusų / spragų joje įžvelgi ? Gal turi kokių pasiūlymų, kurie padėtų šią sistemą tobulinti ?
6. Ką manai apie dabartinio direktoriaus darbą ? Kuo jautiesi pranašesnis / prastesnis už jį ?
7. Ar esi pasiryžęs suteikti darbuotojams kažkokių premijų / paskatinimų, organizuoti konkursus / geriausio darbuotojo nominavimus ? Jei taip - papasakok plačiau.
8. Keliais sakiniais įrodyk, kodėl būtent tu esi vertas šių pareigų.


Atsakymus į užduotus klausimus debatų dalyviai man turi atsiųsti privačia žinute.

 

Kandidatų atsakymai į klausimus

 
Eli_Speho
 
1. Labiausiai turėtu pasižymėti savo charakteriu savo savybėmis, būti draugiškas, padedantis, neignoruojamas.
2. Daugiausia surinkę naudingumo balu kurie yra pasiaukoję dėl darbo bus skirtos premijos piniginės. Svarbūs naudingumo balai tuom, kad kiek kas atvežęs kroviniu, jei mažai bus išmestas darbuotojas.
3. Neaktyvumą išspręsim labai greit, bus atrankos ir mini atrankos nustatytu laiku, dirbtume kolektyvuose, padaryčiau paaukštinimus eilės tvarka, bus svajonė į aukštesni darbą toliau ne kaip dabar iš karto į fūras gryna nesąmone.
4. Koeficientą keltume daug, kad būtų darbuotojai patenkinti, grąžinsiu taisykles su photoshop, keli video apie krovinių transportą, pasiūlymus galvosiu, kad būtų darbe naujovių.
5. Pagal mane viskas tvarkoj neįžvelgiu trukumu.
6. Geras direktorius nebent aktyvumą pasitaisytu.
7. Esu viskuo pasiruošęs, žaidžiu jau ilgai žinau žaidimo rutina.
8. Esu išklausantis, padedantis, draugiškas, naujovių ieškotojas, neignoruojantis.
 
Paulius_Juciunas
 
1. Na turi būti paslaugus visada jei darbuotojus klausia ko nesupranta, reikia visados jam paaiškinti bei suteikti pagalbos,direktorius dar turi būti gerai žinomas serveri turi jis nenaudoti nelegaliu programų,ir neleisti jų naudoti savo firmos darbuotojams.  Turi būt paslaugus ir atsakyt į užduotą klausimą dėl šios firmos darbo.
2. Na stengčiausi sugriežtinti darbuotojus ir jiems liepčiau į diena iki 5-10 kroviniu atvežti,kad jie spėtu iki algų.
3. Su rimta priežastimi, man pasakius palengvinčiau aplinkybes,(Sumažinti krovinių nuvežta kiekį),stenkčiaus, kad visi pradirbtu reikiamas minutes, matydamas,kad nespėja minučių pradirbti įspėčiau,kad turi surinkti minutes, o jei turi svarbią priežastį,tad turėtu susisiekti su manim.
4. Kiek dirbęs esu šiame darbe reikėtu aktyviu darbuotoju,kurie sparčiai vežtu krovinius,ir aktyviai keltu minutes.
5. Sistema debatu yra tikrai puiki,nes gali buti keli kandidatai rimti ir juos lengviau išrenka per šia sistema kiti direktoriai,pasiūlymą viena turiu debatuose,kad galėtu dar balsuoti ir administratoriai,nes ir jų nuomonė manau tikrai butu verta,nes daugelis žaidėju žino,kurie patikimi,kurie ne.
6. Dabartinis direktorius yra įvedęs tvarka darbuotojai visi klauso ir niekas nedaro nesamoniu manau reikia darbuotojams buti šiek tiek aktyvesniems,aš manau esu už kitus pranašesnis todėl,nes esu tikrai ne viena postą direktoriaus turėjas ir su visais gerai sekėsi manau čia galėčiau tikrai darbą pakelti į aukštumas.
7. Kiekvieną dieną tas kuris daugiausiai atveš kroviniu  ir bus pradirbęs daugiausia laiko žaidime gaus premijas. Tai spręsiu pagal Ataskaitos sistema kas dieną. Premija bus nedidelė vadinama paskatinančiąją premija darbuj.
8. Nes šitame darbe galiu atsiduoti 100% savęs, nes aš suprantu šį darbą ir suprantu kaip jį reikia dirbti, ir kaip jam reikia vadovauti. Suburti puikia komanda, koks ir turi būti kroviniu transporto kolektyvas. Noriu atiduoti visą save neštis visa našta su savimi, būti atsakingam,sąžiningam.  Esu tvirtai savim pasitikintis ir turiu noro čia dirbti ir vadovauti šiai firmai.
 
Whistle_Snaiper
 
1. Krovinių transporto direktorius pirmiausiai turi būti aktyvus bei išklausantis. Turi valdyti savo emocijas ir atsakingai žiūrėti į savo pareigas. Kadangi į darbą ateina naujokų, kurie nori įsidarbinti į kurjerių darbą, mano manymu ir padedantis.
2. Šis atnaujinimas ypač buvo svarbus krovinių transportui. Kiek esu matęs, kol buvo nepadarytas šis atnaujinimas, darbuotojai turėdavo daryti nuotraukas bei mesti jas į forumą. Daugelis buvo nepatenkinti, taigi tai itin didelis pliusas. Kaip ir galbūt matėte, šiuo metu jau vyksta premijos, už daugiausiai atvežtų krovinių bei už pagerintą firmos rekordą. Tikriausiai gavus pareigas, skaičiai kiek padidės.
3. Išties labai geras būdas skatinti žaidėjus - per tam tikrą laiką, surinkti tam tikrą balų skaičių. To nepadarius bus gaunamas įspėjimas. Taip pat atsiranda žmonių, kurie ateina į darbą šiaip sau. Nedirba, o tiesiog esą darbe. Su tokiais darbuotojais būtų kalbama atskirai, neišreikalavus nuvežti n krovinių, būtų iškart išmetami. Tokie žmonės naudos firmai neneša ir kaip tik ją smukdo.
4. Tikriausiai visi sutiktų, kad reikia kuo greičiau įdėti mero rinkinio atnaujinimus. Bet suprantama - iškart to nebus. Kadangi kiekvieną kartą turi būti staigmena. Bet manau reiktų vieno labai svarbaus atnaujinimo. Už iškrautą krovinį priedo gautumei į firmos pelną, panašiai, kaip teisėsaugoje.
5. Šią sistemą, bent jau aš vertinu teigiamai. Čia atsiskleidžia kandidatai. Jų protas, raštingumas bei požiūris į postą. Bet manau ši sistema užveria duris, kiek jaunesniems žaidėjams, kurie nori išmėginti save direktoriaus poste.
6. Šis direktorius tvarkosi puikiai. Su darbuotojais sutaria gerai, gražiai sutvarkytas forumas. Kadangi aš esu jo draugas, nenorėčiau vertinti, kad esu geresnis ar blogesnis už jį. Į šį postą einu su tikslu padėti dabartiniam direktoriui bei įžvelgti naujovių.
7. Labai esu laimingas, kad atsirado paraiškos dėl finansinės paramos, kurios suteikia džiaugsmą tiek direktoriui, tiek darbuotojams. Išties esu girdėjęs, kad dabartinis direktorius yra sugalvojęs naują konkursą, kuris taip pat mane sudomino. Gavus pareigas šis konkursas išvys dienos šviesą ir tikime, kad žaidėjams jis patiks. Dėl geriausio darbuotojo nominavimo taip pat bus kalbama.
8. Manau, nes esu buvęs daugelio serverio darbų direktorius bei senas serverio vilkas. Taip pat pažįstų dabartinį direktorių, taigi mums būtų kiek lengviau sutarti bei ieškoti naujovių darbe. Vienas kita papildytume ir išties gautųsi geras teamwork.

 

Debatai vyksta iki Balandžio 11 dienos.
  • 0

#2
John_Diecabro

John_Diecabro

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 500 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Atiduodu savo balsą už Whistle_Snaiper, paskaičius jo atsakymus matysite kodėl.
  • 0

#3
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras
Savo balsą taipogi atiduodu už Whistle_Snaiper, perskaičiau tiek jo anketą, tiek jo atsakymus į debatų klausimus, viskas atsakyta išsamiai, ir labai puikiai, tesiog stiprus kandidatas. O kitiems kandidatams linkiu sekmės.
  • 0

b5agtog.png


#4
Giorgio

Giorgio

    Administratorius

  • Veteranas
  • 2.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Visi
Atiduodu balsa uz Juciuna_Pauliu nes nematau geresnio kadidato
  • 0

#5
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016
Atiduodu savo balsą Paulius_Juciunas nes gan anketa mane sudomino ir atsakiti klausimai. Ir šeip manau ineštu naujovių.
Eli_Speho - Nežinau esam gan mažai bendravę tai nieko paie tavę negaliu pasakyti.
Whistle_Snaiper- Šeip serveryje esu mažai tavę mates. Tik pora kartu tai nemanau kad tu toks aktivus.


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#6
Kristina

Kristina

    Rimtas

  • Veteranas
  • 391 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Privati medikė
  • VIP:Nėra
  • XP:91000
  • Kristina_Puiku
  • Laimėjo konkursą:Atsispaudimų Karalienė
Pauliau, tu esi labai geras žmogus, esi bendraujantis, mokantis griežtai bei gerai vadovauti. Taip pat turi patirties serveryje ir tokių savybių, kaip pas tave niekas daugiau neturi. Aš dviem rankom už tave.
  • 0

tumblr_mactr8EPaX1r0kpjuo1_500.gif

 

 

 

 

                                                                                              


#7
Guest_David_Castello._*

Guest_David_Castello._*
  • Svečias
Atiduodu savo balsą Pauliui_Juciunui. Todėl, kad jis iš čia atrodo tinkamiausias kandidatas.
  • 0

#8
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555
Eli_Speho - Bendraujantis, protingas, manau jog toks žmogus tikrai susitvarkys su jam suteiktoms pareigomis. 
  • 0

#9
Guest_Patejunas_*

Guest_Patejunas_*
  • Svečias
Kaip supratau aiškiai išsakę savo nuomonę gali balsuoti ir civiliai, perskaičiau visas anketas ir galiu apibūdinti žmones taip:
Eli_Speho, bendraujantis, esu kalbėjęs ir TeamSpeak programoje su juo, tačiau ne visada bendrauja gražiai, anketa gal nebloga, tačiau tarp šių stiprių kandidatų mano nuomonę jinai silpniausia...

Paulius_Juciunas, žmogus su kuriuo bendravau ilgą laiką, kalbėjomės ir TeamSpeak programoje, esi metų turintys, protingas, matau tavo anketoje, kad turi užsidegimą dar kartą užimti direktoriaus post'ą, tiesa sakant kai tu buvai direktoriumi, man netgi buvo įdomu pas tave dirbti, padarydavai vis kažką įdomaus, o svarbiausia, kad turi gerą humoro jausmą.

Whistle_Snaiper, kuri laiką teko su tavimi pabūti vienoje gaujoje, tačiau mažai su tavimi susipažinti spėjau ir teamspeak programoje nelabai išsišokdavai, bet manau Juciunas yra labiau nusipelnęs direktoriaus nei tu.


Savo balsą skiriu Paulius_Juciunas.
  • 0

#10
Don Salvatore1373384231

Don Salvatore1373384231

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai
Balsa duodu Whistle_Snaiper , tikrai vertas sio posto , nes tikrai protingas ir atsakingas zmogiuks :)

  • 0

#11
E. Harrington

E. Harrington

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 156 Pranešimai
Kaip buvęs Krovinių transporto direktorius, turiu išreikšti dėl naujo pavaduotojo.
 
Eli Speho: atsakymai atrodo greitai atsakyti, nėra svarbos svarbu tik padaryti darbą kurio prašo. Nelabai man tavo anketa. :/
Paulius Juciunas: Patiko atsakymai, aiškūs ir geri.
Whistle Snaiper: klausimai atsakyti geriausiai iš visų. Atsakymai galima sakyti labiausiai nustebino, tas darbo efektyvumas ir visą kitą.
 

Taigi išvados: geriausiai aprašęs, rodo perspektyvas jog yra tinkamas į šį postą, jis vardu: Whistle Snaiper. Siūlyčiau suteikti jam šansą ir parodyti ką jis gali daryti. Didžiausios sekmės aš jam linkio ir tikiuosi jog gausi šias svarbias pareigas! Didžiausios sekmės ir kitiems kandidatams.
  • 0

„Life is a painting, and you are an artist“

 

 

 


#12
Vendetta

Vendetta

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 67 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukšiai
Skiriu savo balsą Eli_Speho. Su juo esu daug bendravęs įvairiomis temomis, žmogus tikrai mąstantis, todėl manau, kad šiame poste susitvarkytų be problemų. Linkiu Sėkmės visiems kandidatams, tačiau, balsą atiduodu favoritui.
  • 0

#13
ellite

ellite

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 634 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:b
Savo balsą skiriu Paulius_Juciunas , nes žmogus labai mandagus , paslaugus bei aktyvus ir turintis didele patirti tad jam butu ganėtinai lengva direkotriauti.
  • 0

#14
Rokas1373384231

Rokas1373384231

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 688 Pranešimai
Savo balsą atiduodu Pauliui_Jučiūnui, nes kaip žmogus yra geras, bendraujantis, neignoruojantis bei mandagus. Sėkmės!
  • 0

Mano tikslai:
Turėti 500 pranešimų - yra..
Turėti milijoną - yra
Turėti verslą - yra
Turėti vilą - nėra
Gauti direktorių - yra (Nuo 2013-02-15 iki 2013-05-20 )
Pradeti viska nuo nulio, yra nuo (2013-06-01)

Gauti administratoriu, nera


#15
Airis_Krasauskas

Airis_Krasauskas

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 62 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
Na, kadangi turi teisę savo nuomonę išreikšti ir paprasti civiliai, taigi tą ir padarysiu:
Savo balsą atiduodu Paulius_Juciūnas,nes šis žmogus yra labai aktyvus (Ta nusako patirties kiekis), Draugiškas,Padedantis,Neignoruojantis,Bendraujantis,Linksmas ir visoks kitoks, o tokio valdingo žmogaus ir reikia šiame serveryje! Neslėpsiu esu su juo bendraves ir per Skype ir TeamSpeak, žodžių į vatą nevynioja ir stengiasi padėti kaip tik gali, Taigi balsą atiduodu Paulius_Juciunas.
O apie kitus:
Eli_Speho, Tikrai tinkamas kandidatas į postą, dirbau pas šį dyrektorių, kai buvo medikų vadas, turi labai panašias savybes kaip ir juciūno, bet yra tam tikri Juciūno privalumai dėl to jam balsą ir atidaviau.
Whistle_Snaiper, Na šio žmogaus nepažystu,nesu bendravęs, nesakau, kad šis kandidatas yra blogas vien dėl to, kad nesu bendravęs ar pnš, tiesiog nematau taves dažnai šiame serveryje Tai tiek :).

Tai galutinė išvada būtu tokia - Balsas Pauliuj_Juciunuj :)
  • 0

#16
Juozas_Kaimynas

Juozas_Kaimynas

    Rimtas

  • Elitas
  • 476 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:di
  • VIP:t
  • XP:50,000
Kaip Geriausias metu direktorius, atiduodu savo balsa Uz Eli_Speho !

Kadangi zmogus, tikrai stengiasi kazka del serverio, ne taip kad uzeina, pradirbti tuos minutes, ar pasisaudyti, ne, jis aktyviai dalyvauja visur, tiek forume, tiek zaidime, tai puiku mano manymu.
  • 0

rjh24u7jzuhb.png


#17
Guest_Vofka94_*

Guest_Vofka94_*
  • Svečias
Kaip paprastas pilietis, savo balsą atiduodu Pauliuj_Juciunuj, nes šis žmogus yra mano manymu geriausias kandidatas, buvęs ne kartą direktorius,draugiškas,bendraujantis,padedantis,neignoruoja, turi galvą ant pečių, dėl to manau, kad šios pareigos jam kaip tik skirtos, puoselėti Krovinių Transporto firmą, o jai reikia direktorio tokio kaip jis :) Taigi Balsas už Paulius_Juciunas :)
  • 0

#18
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.923 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!
Visi kandidatai geri yra, bet savo balsa atiduodu už Eli_Speho.
  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#19
Lenny_Wilkens

Lenny_Wilkens

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 307 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Neturiu teisės čia balsuoti.
Tačiau vistiek norių išreikštį savo nuomonę.
Šiuose debatuose palaikysiu Whistle Snaiper, perskaičius jo atsakymus, bei matant užsidėgimą kažką stengtis tobulinti, taisyti tiesiog negaliu nepareikšti savo pozytivios nuomonės jam. Tikiuosi kad Laimėjus debatus iš tiesų pradėsi keist kąžką šiame darbe, nepraleisi nesklandumų pro akys, stengsis šalinti neskalndumus, bei palaikyti darbuotojus, pozytiviame požiuryje į darbą.

Tikiuosi argumentavau savo pasisakymą.
  • 0

Paveiksliukas


#20
Dv1nas

Dv1nas

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 960 Pranešimai
  • Darbas:Krovinių Transportas
  • XP:33333
Savo balsą atiduodu už Eli_Speho,šis žmogus tikrai yra vertas tokių pareigų,buvęs direktoriumi,išmano savo darbą,viską atlieka gerai.
  • 0

fafb6bd663b0a4d366ffa445a254d940309.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)