Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Re: 2013m. Balandžio 9d. K.Transporto direktoriaus debatai [ Whistle_Snaiper ]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
49 atsakymai į šią temą

#41
Angelis

Angelis

    Asas

  • Veteranas
  • 1.030 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:42000
Balsuoju uz whistle_Snaiper nes malonus zmogus, patyres :D , senas zaidejas.
  • 0

#42
Gekas

Gekas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.939 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:mc
Galiu pasakyti pora žodelių : Patirties šiame servery turi absoliučiai visi kandidatai.
Mano manymu šio posto labiausiai nusipelnė, ir reiktų duoti pasireikšti tai : Whistle_Snaiper
Dėl jo įdėjų, kūrybiškumo, pastangų ir begalė triūso. Manau kaip tik tokio ir trūksta krovinių transporte.
  • 0
"Menas išlikti pačiu savimi kai gauni direktoriaus arba admino statusą", - Don Omar.

#43
Auris7

Auris7

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 73 Pranešimai
Eli_Speho- Nepatiko man tavo anketa, atsakymai,galėjai ir labiau pasistengt vis gi bandai patekti i direktoriu posta.

Paulius_Juciunas- Mano manymu tau labiau sekasi vadovauti gaujoms,o ne buti direktoriu. Kaškiek pasistengei rasydamas atsakymus,bet mano manymu truputi pritruko issamesnes informacijos.

Whistle_Sniper- Žaidime tave pažystu labai gerai,esi bendraujantis,kai istinka kokia nors problema padedi man ja isspresti. Matosi kad labai nori patekti i si direktoriaus posta,viskas atsispindi tavo atsakymuose. Manau kad tu esi vienintelis kandidatas tapti sio posto direktoriu.


Savo balsa skiriu: Whistle_Sniper.
  • 0

#44
Robka_Glock

Robka_Glock

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 118 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Atiduodu savo balsa: Whistle_Snaiper nes atsakingas zmogus turintis galva ant peciu
  • 0

4e60fa665a3775392989b30c7d8bfe0c827.gif


#45
San Diego

San Diego

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai
Balsuoju uz Whistle_Sniper,mano manymu jo anketoje viskas isdestyta kuo puikiausiai. Linkiu sekmės.
  • 0

#46
Domas_Zabulis

Domas_Zabulis

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 174 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
Atiduodu balsa uz Paulius_Juciunas nes jis geras zmogus ir padeda , jam tiktu sis postas :) Sekmes pauliau.
  • 0

#47
MatthewH .i.

MatthewH .i.

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.087 Pranešimai
  • Darbas:b
Whistle_Snaiper atiduodu šiam žmogui savo balsą.
  • 0

kazkaip man niekada nesikeikiu ka apie mane mano


#48
Pijus_Samoo

Pijus_Samoo

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 63 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Savo balsą atiduodu už Whistle_Snaiper kodel? Jo klausimai tikrai yra isamus ir protingi manau kai jis taps direktorium darbas taps geresniu ir aktyvesniu.
  • 0

d52081165121d50316ff6835b2ae79a3576.png


#49
mantas_Lekavicius

mantas_Lekavicius

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 92 Pranešimai
Balsuoju už Whistle_Snaiper , geri atsakymai, ir šiaip esi aktyvus, patiko anketa :)
  • 0

#50
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n
po pirmo raundo baigėsi lygiomis. pratęsiau debatus  - vis tiek lygiosios.:D pagavau direktorių Frank_Costello, jo balsas buvo lemiamas, kadangi čia dar nebalsavo. jis savo balsą atidavė....


Whistle_Snaiper !

Tiek Paulius_Juciunas, tiek Whistle_Snaiper turėjo po 16,5 taško. Frank'o balsas išstūmė Whistle vienu tašku į priekį.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)