Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

2016m. Vasario 27d. Mechanikų direktoriaus debatai - [Baigėsi Raminta_Sunshine]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
45 atsakymai į šią temą

#21
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Visi etapo dalyviai jau pateikė savo atsakymus!


  • 0

#22
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.914 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Administratorius, Teisėsaugos direktorius.

 

Sava balsą atiduosiu Raminta_Sunshine, nes puiki asmenybe, ilgai jau pretenduoja į Mechaniku direktoriaus postą, manau moterišku atstoviu tarpt direktorių tikrai trūksta ir būtent jinai tinka šioms pareigoms, nes moka valdyti firmas, o mechanikai irgi yra vienas iš tu darbu kuris yra reikalingas serveryje, gal būt atėjus į direktoriaus pareigas tu išspręsi ta bėda ir pastatysi šita firma į aukštumas, nes dabar šitas darbas nėra laibai toks puikus koks buvau anksčiau ar prieš pora metų.  ;)


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#23
Minde Soris

Minde Soris

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškių tardymo izoliatorius
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:144000
  • Geriausias 2016 metų:Mechanikų direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

Minde Soris - Mąstantis, Moderatorius, Metų Geriausias Direktorius

Savo balsą atiduodu Bulkiui labai norisi pamatyti naujų veidų direktoriaus kėdėse ne vien tų kuriuos jau žinau. Ir šiaip draugiškas malonaus bei linksmo bendravimo žmogus. Taip pat nenuvertinu ir kitų kandidatų tik šiuo atveju mano akimis šis kandidatas labiausiai yra nusipelnęs gauti šį sostą. Sėkmes tiek Bulkui tiek visiems kitiems.


  • 0

#24
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Tony_Martin - Administratorius,metų/garbės direktorius.

 

Balsuoju už Raminta,nęs puikiai įrodė,jog gali valdyti firmą,bei įvesti nuostabią atmosfera tarp darbuotojų. Aš už!!!


  • 0

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 


#25
Victor Casimirov

Victor Casimirov

    /ban

  • Serverio administratorius
  • 5.987 Pranešimai

Tony_Marona // Direktorius.

 

 

Savo balsą skiriu Ramintai Sunshine, Tikrai gerai tvarkėsi K.T firmoje, draugiška panelė, visada padeda. Visi kandidatai yra geri, buvo sunku išsiringti, sorr.


  • 0

#26
A. James

A. James

    atmesta

  • Veteranas
  • 3.552 Pranešimai
  • Gyv. vietaPD garažas
  • AJames#5940
  • Darbas:Brigadioras
  • A James
  • 2021 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Laimėjo konkursą:1x1

Arnoldas James - Teisėsaugos direktorius.

Savo tašką atiduodu Ramintai, nes ji griežta, aktyvi, bendraujanti ir manau, kad jai gavus direktorių žymiai labiau suaktyvės direktoriai.


  • 0

...


#27
Guest_innocent_*

Guest_innocent_*
  • Svečias

Domis Hanley (moderatorius)

 

Savo tašką skiriu Matui Bulkiui, nes jis labai draugiškas ir santūrus. Let's go.


  • 0

#28
Thorn

Thorn

    DrugsBunny

  • Elitas
  • 1.330 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Lester Thorn - Mąstantis.

 

Geriausiai iš visų jūsų pažįstu tik Mata Bulkių, žmogus pasižymi gan ramiu būdu, ko reikalauja direktoriaus postas. Sėkmės.


  • 0

#29
Fernando_Carillo

Fernando_Carillo

  • Veteranas
  • 2.429 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva, Klaipėda
  • Darbas:b

Fernando_Carillo || Mąstantis

 

Savo taškelį skiriu Ramintai. Kodėl? Todėl kad iš truputėlio bendravimo tikrai pasirodei puiki panelė, kruopšti, tvarkinga, protinga, ir kas be ko, turi patirties direktoriavime, ko daugiau bereikia. Sėkmės. ;)


  • 0

#30
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

Cesare Manzella - Garbės moderatorius

 

Raminta_Sunshine - Mokėjimas pritapti, bendrauti, turi direktorių palaikymą, tai telydi tave sėkmė užimant direktorės pareigas.


  • 0

#31
Hailey

Hailey

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.491 Pranešimai
  • Principle#0811
  • Darbas:Skelbejai
  • VIP:Taip
  • 2023 Metų geriausias:Mergina

Rose_Dawson - Garbės direktorė.

 

Savo turimus tris taškus atiduodu Matui Bulkiui, nes turintis puikių savybių žmogus, kurios ir reikalingos geram ir atsakingam direktoriui. Manau, kad vertėtų suteikti tau šansą parodyti kaip moki valdyti firmą. Sėkmės. :)


  • 0

#32
Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

    *Serverio Kritikas*

  • Forumo moderatorius
  • 2.346 Pranešimai

Deividas Ruzas - Administratorius, Glob. Moderatorius, Mąstantis. 

 

Matas Bulkius - Su tavim man neteko bendrauti, todėl nieko apie tave negaliu gero nei blogo pasakyti. Bet sprendžiu aš pagal Tavo anketa ir nuveiktus darbus. Nuveiktu darbu tu per daug labai neturi, tik kad buvai naujoku verbuotoju kelis kartus. Tai gal, yra pliusas, kad žinai kaip reikia bendrauti su naujokais. Perskaitęs Tavo anketa, nespatebėjau nieko naujo. Viskas tas pats. Naudingiausias savaitės darbuotojas, draugišką atmosfera ir t.t. Tokie dalykai, yra jau, kiekviena direktorius tai gali padaryti, užtikrinti draugišką atmosfera, bendravimą. O reikia kažko naujo? Akcijos? Akcijos yra visur. Na, nežinau, gal akcijos būtent Tavo skirsis nuo kitu, nu čia jau ne man spręsti. Jeigu laimėsi, tai gal kažką naujo įneši. Aš nieko prieš tave neturiu. Pasakiau savo nuomonė. Linkiu Tau tik sėkmės. 

Yokashima Tanaka - Teko su Tavim bendrauti, bet nelabai daug. Nuveiktu darbu irgi per daug neturi, bet visi turi nuo kažko pradėti, kaip pastebiu Tu nori pradėti nuo mechaniku darbo. Perskaitęs Tavo anketa, pastebėjau, kad ne ilgai dirbi mechanikuose, tai nežinau ar žinai kokios problemos yra. Kai kurie dalykai mane sudomino: Misijos ir Race. Kiek, mačiau Misiju Mechanikuose nėra, tik rangai. Sutinku su Tavim, galėtum pašalinti tuos rangus ir įdėti Misijas. Pritariu gerą įdėja. Su Race irgi super, reikia tokio dalyko mechanikuose, nes kiek žinau, race nebūna. Prieš Tave nieko prieš neturiu. Pasakiau savo nuomonė. Linkiu Tau tik sėkmės. 

 

Soy Loco - Nedaug, bet teko su Tavim bendrauti tiek serveryje, tiek forume. Iš Tavo anketos pastebėjau, kad esi senas žaidėjas, norintys tapti direktoriumi. Tavo anketa, perskaitus, galiu pasakyti tik tiek, kad Tavo pasiūlymai yra gan protingi ir įgyvendinami. Taip pat sprendžiu iš išvardintu Gaujos Vadu ir Administratoriu, manau tikrai esi atsakingas, draugiškas ir turintis savo nuomonė apie serverį ir mechaniku darbą. Iš Anketos taip pat, galiu pasakyti, kad rašai labai protingai, nėra jokio nusišnekėjimo ar dar ko nors. Asmeniškai aš norėčiau matyti tave, Mechanikuose. Bet kas laimės tas laimės. Mano nuomonė žinai. Linkiu Tau tik sėkmės. Nepasiduok. 

 

Raminta Sunshine - Su Raminta teko ir tenka daug bendrauti, teko net direktoriauti kartu ir dirbti ne kartą vienoje firmoje. Asmeniškai galiu pasakyti, kad esi draugiška, miela ir bendraujanti merginą. Perskaitęs man patiko keli dalykai, atgaivinimas Misijų, nes jų nėra, taip galima pasakyti, yra rangai tik. Vienas iš kandidatu tai jau paminėjo, kad reikia pašalinti/atgaivinti tokį dalyką todėl man patiko. Taip pat, su Race irgi reikia kažko naujo. Kas man nelabai patiko ar aš kažko nesuprantu, tai kaip Tu galėsi bausti savo darbuotoją už nutemta mašina, kai žmogus atvažiavęs susimokėti mokėščius, nueina susimokėti o ateina mašinos neradęs? Žmogus gi nematys kas nutemte, koks tai buvo darbuotojas? Na gal aš kažko tai nesuprantu, nu bet čia tik mano pastebėjimas toks. Prieš Tave nieko blogo neturiu. Noriu palinkėti Tik sėkmės, jeigu nelaimėsi nenusimink. 


Galūtinai: Savo balsus skyriu Soy Loco. Mano manymu esi vertas dėmėsio kandidatas. Visiems kitiems noriu palinkėti Tik sėkmės. Tikrai nepasiduokit. 

 


  • 1

pMPq359.png

O0AkBeT.jpg

8yy2CsB.jpeg


#33
Marienas

Marienas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.817 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • XP:~ 155.000

Marienas_Verchas: Transporto direktorius.

 

Savo balsa atiduotu Mantui_Bulkiui reikia duoti ir jam sansa pasireiksti manau puikiai susitvarkys :D.


Šį pranešimą redagavo Mariens_Verchs: 02 kovo 2016 - 17:47

  • 0

#34
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

Stephan_Curry - moderatorius

 

Savo balsą atiduodu Matas_Bulkius, susitvarkys, atgaivins mechus.


  • 0

woiIbuo.png


#35
Antones

Antones

    Viceprezidentas

  • Viceprezidentas
  • 14.643 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000

Raminta_Sunshine gražu matyti kai moteris valdo firma, beje dažniausiai jos nenuvilia :)


  • 1

Untitled-2.gif


#36
Abstract

Abstract

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 101 Pranešimai
  • Darbas:g
  • XP:45000

Treisis_Makgreidis - mąstantis||moderatorius.

Savo balsa atiduosiu Ramintai, puiki asmenybe mokanti rasti bendra kalba, bet kokiomis temomis, puikiai parode savo gabumus turedama kroviniu transporto direktoriu ir savo darbo vaisiai per labai trumpa laika sugebejo uzsidirbti garbes direktoriaus titula. Nei karto nemaciau jos dalyvaujancios konfliktuose visados laikosi atokiai ir viska stebi is salies. Del siu priezasciu si kart balsa atiduodu jai.

Labai patingejau rasyti lietuviskom raidem, sorry. :(


  • 0

#37
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Mastantis
Balsa skiriu Bulkiui. Kodel? - nematau prasmes duoti valdyti kazkokiai naujokei sio posto, kuri tik ir te sugebes papirkti merus, kuo greiciau gaunant garbes direktoriaus statusa. (mano akimis tas izvelgta kroviniu transporte - jokiu pakeitimu, jokio inaso). Jei suprantat apie ka eina kalba.


Šį pranešimą redagavo Domis: 01 kovo 2016 - 22:20

  • 1

#38
Skvernelis

Skvernelis

    Korumpuotas

  • Veteranas
  • 1.855 Pranešimai

Claudio_Marchisio  - Krovinių Transporto direktorius.

 

Skiriu savo balsą Ramintai, galiu pasakyt savo nuomonę apie ją betkur ir ji bus tik teigiama. Žmogus, kuris nepatingėjo "pasipist" su K.T darbu, jį padaryt dar geresniu, manau nenuvils mūsų ir čia. Be to linkiu sekmės kitiems kandidatams.


  • 0

#39
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
Tomas Like - mąstantis

Savo 1 balsą skiriu Bulkiui, norėtusi pamatyti, ką sugebi šiame poste, manau susitvarkytum. Sėkmės visiems!
  • 0

#40
Camilla

Camilla

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 323 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:sk
  • VIP:t
  • XP:70.000

Camilla_Miio - Skelbėjų direktorė

Savo tašką skiriu Matas_Bulkius. Puiki asmenybė, turi daug planų, šaunuolis, susitvarkys su pareigomis puikiai.


  • 0

Camilla_Miio
Camilla_Rivera
 

Medikų firmos direktorė nuo 2013-09-28 iki 2013-11-14.

**************************************
Skelbėjų firmos direktorė nuo 2015.12.20 iki 2016.04.02


Skelbėjų garbės darbuotoja nuo 2015.11.21

 

 

BFIAK.png

 





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)